Volunteer Center (8.x-2.0-alpha7) - en to az translation catalogue (55 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Tags
az: Teqlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Picture
az: Şəkil

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Button
az: Düymə

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
