Volunteer - en to hy translation catalogue (36 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Text
hy: Տեքստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: @label
hy: @label (@column)
