Volunteer - en to pa translation catalogue (19 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
