Volunteer - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: Sort direction
sr: Правац сортирања

en: Create referenced entities if they don't already exist
sr: Креирај референциране ентитете ако већ не постоје
