Volunteer - en to lt translation catalogue (61 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Text
lt: Tekstas

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Button
lt: Mygtukas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Profile
lt: Profilis

en: City
lt: Miestas

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija

en: @date by @username
lt: @username - @date
