Volunteer - en to tr translation catalogue (81 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Groups
tr: Gruplar

en: Group
tr: Grup

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Action
tr: Eylem

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: Tags
tr: Etiketler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Resources
tr: Kaynaklar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Manage
tr: Yönetim

en: Text
tr: Metin

en: Email
tr: E-posta

en: Contact
tr: İletişim

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Page
tr: Sayfa

en: Roles
tr: Roller

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Desc
tr: Azalan

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Button
tr: Düğme

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Profile
tr: Profil

en: City
tr: Şehir

en: State/Province
tr: İl

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Short Description
tr: Kısa Açıklama

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Apply
tr: Uygula

en: Canceled
tr: İptal edilenler

en: Postal Code
tr: Posta Kodu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Sort direction
tr: Sıralama yönü

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Asc
tr: Artan

en: My Profile
tr: Profilim

en: Master
tr: Ana (master)

en: Resource type
tr: Kaynak türü

en: Update form
tr: Formu güncelle

en: Create referenced entities if they don't already exist
tr: Eğer yoksa, başvurulan varlıkları oluştur

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al

en: Store new items in
tr: Yeni öğeleri şurada depola:
