vCard (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Download
pl: Pobierz

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Not available
pl: Niedostępny

en: Available
pl: Dostępne

en: Download vcard
pl: Pobierz vcard
