vCard (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Download
uk: Завантаження

en: Display Settings
uk: Налаштування відображення

en: Not available
uk: Недоступно

en: Available
uk: Доступно

en: vCard
uk: Візитка vCard
