vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Name
hi: नाम

en: Email
hi: ईमेल

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Company
hi: कम्पनी

en: Other
hi: अन्य

en: About
hi: के बारे में
