vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Download
it: Scarica

en: Name
it: Nome

en: Email
it: E-mail

en: Phone
it: Telefono

en: Company
it: Azienda

en: Other
it: Altro

en: About
it: Informazioni
