vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Download
pt: Descarregar

en: Name
pt: Nome

en: Phone
pt: Telefone

en: job
pt: trabalho

en: Company
pt: Empresa

en: Other
pt: Outro

en: About
pt: Sobre
