vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Download
bg: Свали

en: Name
bg: Име

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: Other
bg: Други
