vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Download
de: Herunterladen

en: Email
de: E-Mail

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Mobile
de: Mobil

en: job
de: Auftrag

en: Company
de: Firma

en: Other
de: Weitere

en: About
de: Über
