vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Name
my: အမည်

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
