vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Download
be: Сцягнуць

en: Name
be: Імя

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб
