vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Download
he: הורדה

en: Name
he: שם

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: Company
he: חברה

en: Other
he: אחר

en: About
he: אודות
