vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Download
oc: Telecargament

en: Name
oc: Nom

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Company
oc: Societat

en: Other
oc: Autre

en: About
oc: A prepaus
