vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Download
ru: Скачать

en: Name
ru: Название

en: Phone
ru: Телефон

en: Mobile
ru: Мобильный

en: job
ru: работа

en: Company
ru: Компания

en: Other
ru: Другое

en: About
ru: Информация
