vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Download
sv: Ladda ned

en: Name
sv: Namn

en: Email
sv: E-post

en: Phone
sv: Telefon

en: Company
sv: Företag

en: Other
sv: Övriga

en: About
sv: Om
