vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Mobile
th: มือถือ

en: Company
th: บริษัท

en: Other
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ
