Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Label
te: లేబుల్

en: Administrator
te: నిర్వాహకుడు
