Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: Test
af: Toets

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte
