Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Project
fa: پروژه

en: Test
fa: آزمایش

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Product
fa: محصول

en: Products
fa: محصولات

en: Administrator
fa: مدیر

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Tests
fa: تست‌ها

en: Add a product
fa: افزودن کالا
