Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Project
hr: Projekt

en: Label
hr: Oznaka

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Tests
hr: Testovi
