Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Projects
ja: プロジェクト

en: Project
ja: プロジェクト

en: Test
ja: テスト

en: Label
ja: ラベル

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Product
ja: 商品

en: Products
ja: 商品

en: Administrator
ja: 管理者

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Tests
ja: テスト

en: Add a product
ja: 製品を追加
