Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು
