Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Projects
ro: Proiecte

en: Project
ro: Proiect

en: Label
ro: Etichetă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Product
ro: Produs

en: Products
ro: Produse

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Tests
ro: Teste
