Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Projects
ru: Проекты

en: Project
ru: Проект

en: Test
ru: Тест

en: Label
ru: Метка

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Product
ru: Товар

en: Products
ru: Товары

en: Administrator
ru: Администратор

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Tests
ru: Тесты

en: Add a product
ru: Добавить товар

en: Created the %label Project.
ru: Проект %label создан.

en: Saved the %label Project.
ru: Проект %label сохранён.

en: List Projects
ru: Список проектов
