Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Products
th: รูปสินค้า

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
