Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Test
be: Тэст

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Tests
be: Тэсты
