Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Test
el: Δοκιμή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Product
el: Προϊόν

en: Products
el: Προϊόντα

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Tests
el: Δοκιμές

en: Add a product
el: Προσθήκη προϊόντος
