Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Project
eu: Proiektua

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Machine name
eu: Makinaren izena
