Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Projects
fi: Projektit

en: Project
fi: Projekti

en: Test
fi: Testi

en: Label
fi: Tunnus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Product
fi: Tuote

en: Products
fi: Tuotteet

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Tests
fi: Testit

en: Add a product
fi: Lisää tuote
