Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Project
he: פרוייקט

en: Test
he: בדיקה

en: Label
he: תווית

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Product
he: מוצר

en: Products
he: מוצרים

en: Administrator
he: מנהל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Add a product
he: הוסף מוצר
