Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Projects
hi: परियोजनाओं

en: Project
hi: परियोजना

en: Test
hi: परीक्षण

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Administrator
hi: प्रशासक

en: Machine name
hi: मशीन नाम
