Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Projects
hu: Projektek

en: Project
hu: Projekt

en: Test
hu: Teszt

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Product
hu: Termék

en: Products
hu: Termékek

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Tests
hu: Tesztek

en: Add a product
hu: Termék hozzáadása
