Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Machine name
ne: मशीन नाम
