Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Projects
nl: Projecten

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Products
nl: Producten

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Add a product
nl: Voeg een product toe

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
