Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Test
gl: Proba

en: Label
gl: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Product
gl: Produto

en: Products
gl: Produtos

en: Administrator
gl: Administrador

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Tests
gl: Probas

en: Add a product
gl: engadir un produto
