Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Project
ku: پرۆژە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Label
ku: پێناس

en: Tests
ku: تاقیکردنەوەکان
