Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Test
lv: Tests

en: Label
lv: Etiķete

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Product
lv: Prece

en: Products
lv: Preces

en: Administrator
lv: Administrators

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Add a product
lv: Pievienot preci
