Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Test
jv: Ujian

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Tests
jv: Ujian
