Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Projects
pt: Projetos

en: Project
pt: Projeto

en: Test
pt: Teste

en: Label
pt: Rótulo

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Product
pt: Produto

en: Products
pt: Produtos

en: Administrator
pt: Administrador

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Tests
pt: Testes

en: Add a product
pt: Adicionar um produto

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
