Visual Distribution Operator (VDO) (9.0.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Projects
uk: Проекти

en: Project
uk: Проект

en: Test
uk: Тест

en: Label
uk: Мітка

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Product
uk: Товар

en: Products
uk: Товари

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: demo
uk: демо

en: Tests
uk: Тести

en: Add a product
uk: Додати товар

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
