Views exposed form layout (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Views
pt: Visualizações

en: Sort order
pt: Ordenação

en: Other
pt: Outro

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Change
pt: Mudar

en: Layout settings
pt: Definições da disposição

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página
