Views exposed form layout (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Change
ta: மாற்றம்
