Views exposed form layout (8.x-2.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Layout
ar: التنسيق

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Other
ar: آخر

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Change
ar: تغيير

en: Layout settings
ar: إعداد النسق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Expose operator
ar: كشف العامل
