Views exposed form layout (8.x-2.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Layout
ca: Disposició

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Other
ca: Altres

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Change
ca: Canvia

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Submit button
ca: Botó d'enviament

en: Expose operator
ca: Exposa l'operador
