Views exposed form layout (8.x-3.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Other
cs: Jiné

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Change
cs: Změnit

en: Layout settings
cs: Nastavení rozvržení

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Expose operator
cs: Vystavit operátor
