Views exposed form layout (8.x-3.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Other
el: Άλλο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Change
el: Αλλαγή

en: Layout settings
el: Ρυθμίσεις διάταξης

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα
